Keičiate buhalterį?

Keičiate buhalterį UAB, MB, VŠĮ ar kitos formos įmonėje?

Mes galime jums padėti nepermokėti už buhalterijos paslaugas!

Pas mus perėjusių įmonių direktorių teigimu padedame sutaupyti nuo 40% iki 67% buhalterijos kainos.

Norite sutaupyti net iki 67% išlaidų buhalterijai?
Atsiųskite mums įmonės duomenis užpildydami užklausos formą, kad galėtume įvertinti darbų apimtis ir atsiųstume jums pasiūlymą, leidžiantį gerokai sutaupyti.

[Atsiųskite įmonės duomenis]

Keičiant buhalterį pasirūpiname detalėmis:

* Nesunkiai perimame buhalterijos tvarkymą iš kitų įmonių.
* Kartu susėdus prijungiame mūsų buhalterę prie SODROS, VMI, Registrų Centro sistemų mėnesinėms ir metinėms ataskaitoms teikti.
* Suderiname ketvirtinius, pusmetinius ir metinius likučius bei perimame buhalteriją ne tik metų gale, tačiau ir kitu laiku – nebūtina laukti metų galo, galite kreiptis bet kuriuo metu.
* Jei darbų apimtys nėra didelės, paslaugas teikiame pigiau, nei pasamdyta buhalterė pilnu etatu – gal jūsų įmonėje nėra pakankamai darbo buhalteriui visai darbo dienai?
* Peržiūrime jūsų apskaitos politiką, ilgalaikio turto nuostatus ir kitus apskaitos dokumentus, kad galėtumėme pasiūlyti ką pasiūlyti paprastesniam ir efektyvesniam buhalterijos tvarkymui.

Nepermokėkite už buhalteriją – atsiuskite dabartinius savo įmonės duomenis, kad galėtume įvertinti darbų apimtis ir pateikti jums pasiūlymą, leidžiantį sutaupyti net iki 67% buhalterijos išlaidų.

[Atsiųsti įmonės duomenis]

Turite klausimų?

Susisiekite >>>